30 Kasım 2016 Çarşamba

Yazılarımın Spoiler'ı !

NE DEMEK ARALIĞA KALAN SON İKİ SAAT VE KASIMDA YAZILMIŞ bir YAZICIK ?????

Sen iyice bozdun cık cık cık.
.
.
.

Selamun Aleyküüm!

Bugün tam yazma havamdayım. O zaman neden son 2 saati bekledim, bunu soracaktınız değil mi? Aslında o hava vardı fakat sonra O2'si(oksijeni) bitti. Çünkü hepsini 17 yıllık hayatımın biyografisinde harcadım. . .
Depresyondayım.

Yalnız gerçek söylüyorum. Hayatı yaşarken harcadım tarzı genel klişe benzetmelerimden yapmadım.
Ödev vardı. Onu yaptım. Biyografi ödevi.

Aslında her şey güzel başlamıştı.
Ben demiştim. Doğdum demiştim. Ezerek doğdum demiştim. Kardeşimden daha kiloluyum demek istemiştim. Amaan neyse... En iyisi copy paste yapmak:
Yılın en sıcak aylarından birinde doğdu. Aslında alt katta yaşayan kardeşini ezdiğinden dolayı normalden bir ay erkendi doğumu. 8 ay 10 gün... Aynı rahim iki bebek. Biri Sarışın biri esmer...3. sınıf arkadaşlarına göre biri kısa diğeri uzun... Bakıcısına göre biri papatya diğeri karanfil... Göz doktoruna göre biri miyop diğeri hipermetrop... Hayatın kendisine göre biri Rana diğeri Büşra. 
Nasıl bu kadar sevgi pıtırcığı bir başlangıç yapmış olduğumu ben de bilmiyorum. Son yazılımız bugün olunca insana her şey daha hoş görünüyor. Ondandır ondan.


Bir de şu sıralar ÇOK ŞEY YAPIYORUM. Fakat siz bilmiyorsunuz. Ya da ben yansıtmıyorum. Aslında ne siz biliyorsunuz ne de ben yansıtıyorum. Suç benim günah benim. Hiç bir şey yazmıyorum çizmiyorum.. Ne bloga ne instagrama ne de twitter'a... Ama bir şeyler yapıyorum, Valla!

Madem ki yazmıyorum, daha doğrusu madem ki yazmalıyım, o zaman şuraya bir liste çıkarayım da Aralık ayında düzenli olarak Kasımımı telafi edebileyim. Sizi de önden yazıların fragman tadında başlıklarından haberdar ediyim.

Önce genel bir bilgi: NE YAPIYORUM?

Şu sıralar Endonezya'ya takmış durumdayım. İnstagram Timeline'ım hayal edemeyeceğiniz kadar çok Endonezle dolu. Ne ara bu kadar abarttım hiç bilmiyorum. Acaba bir şeye tutunma isteği kore fangörllüğümden kalma bir alışkanlık mı?

Bir bu kadar daha taktığım Tarık Tufan var. Kapalı bir kutu kendisi, yeni yeni açtığım. Son bir ayda 3 romanını okudum. Tebrik ettim, taklit ettim**, fakat hala daha idrak edemedim. Neyi amaçlıyor bu insan? Ya da bu insan demeyeyim de bu insanlar diyelim çünkü anlam veremediğim çok İnsan var.

**Dil anlatım yazılısındaki kompozisyonumu görmeliydiniz! Sanki Tarık Tufan söylüyor ben yazıyorum. Acaba denemlerinden hipnotize mi oldum O.o

İki ana eğlencemin kıssaca anlatımını yaptığıma göre listemizi yapmaya başlayabiliriz:
Aklıma gelenler bu kadar. Zaten muhtemelen birçok konuyu başka konuya kaynaştırır işin içinden çıkrarım 😎😎

Dersine çalışan bir öğrenci misali yazacağım konuları önceden okursanız yorumlarda çay demler içeriz 😏

7 yorum:

 1. O listede iki tane Endonezya filmi gördüm merakla bekliyorum , bende bayılıyorum bu Endonezyalılara . Malezya , Endonezya ikisine de gitmek istiyorum insanları çok tatlılar ya , benimde instagramda takip ettiklerim üç de biri Endonezyalı ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İŞTE BU! Geleceğin müslüman koresi ENDONEZYA'nın türkiye medyasında gelişmesinde bizim de bir katkımız olsun değil mi😄 Endonezya 🇮🇩 ❤️ (Malezyaya da aynı şekilde😊)

   Sil
  2. Uzun zamandır yazmadığınızdan eski yazılarınıza bakayım dedim. Ben izlemediyseniz Air Mata Surga'yı da tavsiye ederim. Gerçi biraz fazla dram gelebilir zira ben bir iki gün etkisinden çıkamamıştım. Allah'a emanet olun.

   Sil
  3. Çok utanıyoruummm😭😭 YGS beni mahvetti. Blogu da çok özledim ama şu sıralar boşa geçirdiğim her dakika dolu olmazsa vicdan azabından içim içimi yer.

   Air mata surgayı görmüştüm hatta ablamla izlemek de istemiştim ama birkaç defa endonezya dramını tattım gerçekten eski türk filmlerinden daha dramdı😩 Ablam da neden boş yere mutsuz olalım dedi ve kestrip attı...

   Ama, eğer gerçekten farklıysa böyle zeka ürünü felansa kesin film listemde üst sıralara çekebilrim . Öyleyse lütfen bildir☺️

   Sil
  4. Açıkçası bildiğimiz dramdı Beklentiyle izleyeceksen boşa çıkabilir. Bu arada aynı dönemiz sanırsam. Çok da kendini sıkma. Diyeceğim de gerçi fark etmeyecek. Eminim ki hayırlısıyla her birimiz karşılığını en hayırlı şekilde alırız.
   Saçmalamış da olabilirim kusura bakma. Allah'a emanet ol.

   Sil
  5. Hmm başka zamana o zaman...
   İnşallah hakkımızda en hayırlısı olur da bu karın ağrısı dönemi sağ salim atlatırız!
   Ne saçmalaması canım estağfirullah. Her zaman derim gelen yorumlar beni çok mutlu ediyor bana güç veriyor ^^

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...